Vysokoškolská krížová cesta

Končí sa pôstne obdobie a ty si ešte nebol na krížovej ceste? V stredu 21. marca, ťa vysokoškoláci pozývajú na netradičnú krížovú cestu obetovanú za nenarodené deti na Kalváriu.

Keďže sa blíži sviatok Zvestovania Pána (25.marca), chceme sa touto cestou poďakovať za dar života a zároveň spomínať aj na nenarodené deti, ktoré zomreli pri umelom alebo spontánnom potrate. Táto cesta predstavuje modlitbu za Božie milosrdenstvo pre nenarodené deti, za tých, čo zvažujú, či si ponechajú svoje ešte nenarodené dieťa, aj za tých, ktorí sa podieľajú na vykonávaní potratov.

Stretneme sa o 2o.3o pred budovou nového internátu Prešovskej univerzity. Pamiatku zomrelých nenarodených deti si uctíme zapálením sviečky, ktorú si môžeš priniesť zo sebou.

Tešíme sa na teba.