Májová turistika v Slovenskom raji

Poznáte pesničku do "Raja večného" ? :) Nebojte sa nechystáme sa zomrieť, ale navštíviť slovenskú filmovú baštu kde sa natáčali svetoznáme tituly ako Dračie srdce či Perinbaba. Prejdeme sa po známych miestach ako sú prielom Hornádu či ikonický Tomášovský výhľad. ;)

Stretávame sa 8. mája na železničnej stanici o 7:30.

Tešíme sa na teba!

Tanečné večery

V našom UPeCe pre vás chystáme novinku! V letnom semestri otvárame tanečné večery pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť základy spoločenských a ľudových tancov. 

Prihlasovanie cez Google formulár: https://docs.google.com/forms/d/1AGkMOEBr7vyex5_E6RpiNECFbcC7I7wHTxaYrxTloSM/edit

Všetky informácie nájdeš vo formulári alebo na vyvesených plagátoch, poprípade na fb stránke UPeCe Prešov: https://www.facebook.com/UPeCePO/photos/a.10156628981060839/10157623518110839/?type=3&theater

Všetci ste srdečne vítaní. My sa už nevieme dočkať. 

 

Biblické stretká

Srdečne ťa pozývame na biblické stretká, kde sa hlbšie ponoríme do Božieho slova, budeme sa zamýšľať nad jeho tajomstvami. Budú na novom mieste a v novom čase.

Stretávať sa budeme každý štvrtok o 19:15 v ACM na Metodovej 1.
Predchádzať im bude sv.omša o 18:30 v kaplnke ACM na tej istej adrese.
 
Biblické stretká bude viesť o. Martin Harčár.

Tešíme sa na teba.

Večer milosrdenstva

Chcete sa naučiť adorovať? Pozývame vás už na druhý večer milosrdenstva, ktorý bude moderovať katolícka komunita Emanuel.

 

 

Vysokoškolská krížová cesta

Končí sa pôstne obdobie a ty si ešte nebol na krížovej ceste? V stredu 21. marca, ťa vysokoškoláci pozývajú na netradičnú krížovú cestu obetovanú za nenarodené deti na Kalváriu.

Randenie T

Aj tento semester otvárame kurz randenia. Prihlásiť sa môžete ako obyčajne cez formulár. Začiatok kurzu je naplánovaný na 1. marca (štvrtok) o 19.oo v Čaviarni UPC na Jarkovej 77.

Taizé

Pozývame ťa zažiť modlitby v štýle bratov Taizé 15.5. večer o 19tej v konkatedrále sv. Mikuláša

Teologický večer o postmoderne

Pozývame Ťa na posledný teologický večer v tomto akademickom roku "Pozícia kresťana v postmodernom svete: Pristupovanie k sviatostiam rozvedených, intímne spolužitie pred manželstvom, súčasná komunikácia, rýchlosť a plytkosť vnímania reality...". Hosť: o. Juraj Jurica, cirkevný sudca a právnik