Vernisáž v Sklade soli

V spolupráci s prešovským fotografom Petrom Sedlákom sa nám podarilo odprezentovať už siedmu sériu fotografií z cyklu SVIETIENE. Tento raz išlo o tému ľudových pašiových hier.

Vernisáž na Novom internáte

V októbri tohto roku sa nám podarilo v spolupráci s Prešovskou univerzitou a fotografom Petrom Sedlákom zrealizovať jeho šiestu vernisáž SVIETIENIE, v ktorej sa pravidelne vracia k téme ukrytej úlohy Cirkvi a ľudí v nej. Chceli spolu s ním poukázať na nezištnú pomoc a poslanie Cirkvi pre spoločnosť.

Randenie V

Myslíš si, že vieš ako kvalitne randiť? V našom centre pripravujeme už 21-krát celosemestrálny kurz pre tých čo už spolu randia a chcú viac.

16. Študentský ples UPC

UPeCe v Prešove ťa pozýva na 16. ročník Študentského plesu, ktorý sa bude konať 29. novembra 2018 o 19:00 v jedálni SI. Neseď na intráku, ale príď si zatancovať spolu s nami.

ORBIS PICTUS: Stroskotanec

Srdečne ťa pozývame na filmový večer, počas ktorého si pozrieme film Strokotanec. Potom sa budeme spoločne zamýšľať nad hodnotami, ktoré sú v tejto snímke od režiséra Roberta Zemeckisa ukryté.

ORBIS PICTUS: Zbav nás zlého

Aký zmysel má ľudská sloboda? Je možné ju dosiahnuť? Spolu sa budeme rozprávať o slobode ducha s katolíckou komunitou Chemin Neuf.

Večer milosrdenstva

Chcete sa naučiť adorovať? Pozývame vás už na druhý večer milosrdenstva, ktorý bude moderovať katolícka komunita Emanuel.

 

 

Randenie T

Aj tento semester otvárame kurz randenia. Prihlásiť sa môžete ako obyčajne cez formulár. Začiatok kurzu je naplánovaný na 1. marca (štvrtok) o 19.oo v Čaviarni UPC na Jarkovej 77.

Fašiangová veselica

Tradičnú "vychodňarsku" fašiangovú veselicu organizuje, 8. februára 2o18 (štvrtok) v jedálni ŠD PU (ulica 17. novembra 13), UPC Dr. Š. Héseka. Zabávať sa začneme o 19.oo, ale keďže ide o ľudovú zábavu a sedenie bude voľné, platí kto skôr príde ten skôr melie :) V jedálni na vás budeme čakať už o 3o minút skôr.

Kendický kríž

V čase skúšok je dobré vypadnúť a načerpať síl, preto vás pozývame na púť ku Kendickému krížu spojenú s opekačkou.