Veľkonočné spovedanie v UPeCe

Onedlho je tu Veľká noc a ty ešte nie si pripravený? Príď sa zmieriť s Otcom už dnes a neodkladaj to na poslednú chvíľu. Ponúkame ti veľkonočnú spoveď na novom internáte už dnes, 21. marca, od 18:00 - 19:30, pokračujeme svätou omšou a krížovou cestou za nenarodené deti. V priestoroch kaplnky si taktiež môžeš vyzdvihnúť odznačik "Modlím sa ZA SLUŠNÉ SLOVENSKO". 

Krížová cesta za nenarodených

V stredu 29.3. po sv. omši (cca 20.30) Ťa pozývame vystúpiť na prešovskú kalváriu s modlitbou krížovej cesty na perách. Stretneme sa pred "novým" internátom PU.

Financie v živote veriaceho

aký zmysel majú peniaze? prečo, ako a kedy ich používať? Máme o nich rozhodovať spoločne, alebo jednotlivo? A čo tzv. desiatok? Večer o financiách v pondelok 20.3. o 19.30 v Čaviarni UPC.

 

Kresťanstvo a Pán prsteňov

Ak si nevedel, že Pán prsteňov je plný kresťanskej symboliky, ktorá ťa dokáže prekvapiť/potešiť/zaujať/osloviť, tak príď na diskusiu 27.3. o 19.30 do Čaviarne

UPC turnaj vo florbale

Tohto roku sa bude 3.-5. marca v Bratislave konať už tretí ročník medzi-upcčkárskeho florbalového turnaja. Ak sa chceš stať súčasťou nášho tímu, pridaj sa na tréningy každú stredu po sv. omši v telocvični Gymnázia sv. Moniky. Ideme obhajovať striebro! :)

Návrat 2017 a požehnanie izieb

Prvá sv. omša v roku 2017 bude v nedeľu 8.1. o 21.00 na NI PU. Izby budeme požehnávať v stredu 11.1. a to takto: